Виготовлення та ремонт ковшів

Здійснюючи свої діяльність МПзОВ “Квант” завжди орієнтується на потреби підприємств-Замовників, беручи до уваги специфіку технологічних процесів на усіх етапах виробництва. Одним з таких проблемних питань є суттєва  зношеність навантажувально-розвантажувальних засобів, зокрема таких як грейферні ковші. На різних виробництвах вони застосовуються по різному, проте всюди вони працюють з абразивними матеріалами, що призводить до прискореного зношення вузлів та механізмів ковша.

Йдучи на зустріч Замовнику наше підприємство на базі власних виробничих потужностей освоїло технологію виготовлення та ремонту грейферних ковшів. Починаючи з 2008 р.наші спеціалісти успішно провели капітальний ремонт більш як 23-ох грейферних ковшів для навантаження сипучих матеріалів дрібної фракції об’ємом 1,6 м.куб., 3,2 м.куб, 5,0 м.куб. Як показує практика термін служби грейферного ковша після капітального ремонту такий же як нового, при цьому вартість даного ремонту становить лише 50-70% вартості нового ковша (в залежності від ступеня зносу).

Отож, на даний момент Ви отримуєте вибір: або здати зношений ковш на металобрухт, або без надмірних капіталовкладень відновити зношений агрегат.

Бєліков Ігор

Бєліков Ігор

Нач. відділу маркетингу

0976450424